O nas

Od 2009 roku prowadzimy działalność, która zajmuje się projektowaniem i wykonywaniem ogrodów. Oprócz tego oferujemy również fachowe doradztwo dotyczące pielęgnacji i doboru roślin do ogrodów.

Oboje z mężem Pawłem ukończyliśmy studia na ówczesnej Akademii Rolniczej (aktualnie ZUT), na kierunku Architektura Krajobrazu. Paweł aktualnie pracuje jako adiunkt w katedrze Projektowania Krajobrazu na WKŚiR w Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym.

Nasze doświadczenie jest poparte między innymi współpracą z firmami ogrodniczymi, również zagranicznymi. Natomiast wysoka aktywność zawodowa potwierdzona jest udziałem w konferencjach i wystawach w Polsce i zagranicą. Tu wymienić możemy coroczny aktywny udział w wystawach ogrodniczych, takich jak: Międzynarodowa Wystawa ,,ZIELEŃ TO ŻYCIE” w Warszawie, Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu w Poznaniu, Targi rolnicze Grüne Woche w Berlinie, Targi Ogrodnicze – spoga – gafa w Kolonii, Niemcy, Międzynarodowe Targi Roślin IPM-Essen w Essen, Niemcy.

Oprócz tego zapraszamy Państwa do zapoznania się z realizacjami ogrodów w galerii na naszej stronie internetowej, które wykonaliśmy w ostatnim czasie. Następnie zapraszamy do współpracy z nami.