O nas

W roku 2009 oboje z mężem założyliśmy działalność zajmującą się kompleksowo projektowaniem, wykonywaniem i pielęgnacją ogrodów oraz terenów zieleni w Szczecinie i okolicach. Oferujemy również fachowe doradztwo dotyczące pielęgnacji i doboru roślin do ogrodów.

Na nasze doświadczenie składa się wiele zrealizowanych założeń ogrodowych, które poprzedza zawsze bardzo dobrze przemyślany i przygotowany projekt oraz kosztorys. Oprócz tego, mamy ogromną wiedzę praktyczną dotyczącą stosowanych materiałów roślinnych i budowlanych. NIC NAS NIE ZASKOCZY, pomożemy rozwiązać problem nawet z najbardziej skomplikowanym ukształtowaniem terenu, czy innymi trudnymi warunkami panującymi w ogrodzie. NA TEMAT ROŚLIN WIEMY WSZYSTKO. Współpracujemy z wykwalifikowanymi firmami ogrodniczymi, wybierając dla klienta najlepszej jakości materiał roślinny. Zarówno etap realizacji projektu, jak i pielęgnacji ogrodu przebiega szybko i sprawnie, gdyż korzystamy ze specjalistycznych maszyn. Kończąc realizację ogrodu, klient kontynuuje z nami współpracę, chętnie korzystając z oferty pielęgnacji ogrodu.

Naszymi klientami są: prywatni inwestorzy, deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe i firmy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z realizacjami ogrodów, które wykonaliśmy w ostatnim czasie.

Poza tym serdecznie zapraszamy w przypadku gdy jesteście Państwo zainteresowani projektem ogrodu, do zapoznania się planem naszej pracy i ankietą. Natomiast gdy chcecie Państwo poznać naszą ofertę cenową na pielęgnację ogrodu prosimy, o wypełnienie formularza wyceny pielęgnacji ogrodu, który pozwoli nam wstępnie wycenić prace w ogrodzie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Luiza i Paweł Nowak